27.11
godz. 17:00
Acts in parts
Scenariusz
Hiszpania / 00:15:58
In your shoes
Reżyseria
Włochy / 00:12:23
Caillou
Zdjęcia
Martynika / 00:18:06
The Father, The Son and The Rav Kalmenson
Montaż
Francja / 00:15:36
Half soul
Scenografia
Tunezja / 00:23:34
Birdie
Aktorka
Hiszpania / 00:12:24
The Closet
Aktor
Iran / 00:17:57
Lambing
Fabuła
Irlandia / 00:18:00
Ten Days
Dokument
USA / 00:14:45
Make or Break
Animacja
Niemcy / 00:08:06
The Ballerina
Film polski
Polska / 00:17:10
28.11
godz. 17:00
Jouissance
Reżyseria
Iran / 00:22:30
Point Jordan
Zdjęcia
Hiszpania / 00:19:22
White Spirit
Scenariusz/Fabuła
Francja / 00:19:22
FONS VITAE A New Era For The Planet
Montaż
Hiszpania / 00:09:59
Beloc The Blind
Scenografia
Hiszpania / 00:25:26
Old Elephant
Dokument
UK / 00:29:58
The Shadow Pandemic
Aktorka
Niemcy / 00:14:54
The Art of Breaking Up
Film polski
Polska / 00:11:49
Very, Very, Tremendously
Animacja
Francja / 00:11:16
Eldorado Blue
Animacja
UK / 00:09:05
Il Pettirosso
Zdjęcia
Włochy / 00:08:49
29.11
godz. 18:00
Masterclass z Adamem Woronowiczem
prowadzi: Łukasz Maciejewski
Teściowie
Komedia
Polska / 01:21:00
30.11
godz. 17:00
The First Night
Aktorka
Czechy / 00:21:05
Rabies
Fabuła
Hiszpania / 00:16:00
Of kisses and capes
Aktor
Niemcy / 00:27:54
The Illusions of a Wild Anemone
Dokument
Turcja / 00:21:39
Only until dawn
Film polski
Polska / 00:10:00
Easy
Scenariusz
Hiszpania / 00:09:14
Chroma Key
Reżyseria
UK / 00:13:11
On the Ground
Animacja
Francja / 00:06:28
Cold
Film polski
Polska / 00:11:02
A mountain of memories
Zdjęcia
Hiszpania / 00:26:00
Your way my way
Aktorka
Meksyk / 00:16:01
1.12
godz. 17:00
601. Bucha's tragedy
Dokument
Polska / 00:39:00
Letters to the Son
Aktor
Niemcy / 00:27:00
The last film before the end of the world
Film polski
Polska / 00:20:28
All is well
Fabuła
Polska / 00:16:00
Peaceful nights
Reżyseria
Hiszpania / 00:14:49
When the night comes
Scenografia
Polska / 00:23:21
Memoir of a Veering Storm
Scenariusz
Grecja / 00:13:49
Jaimito. The kid of jokes
Montaż
Hiszpania / 00:20:41