23 - 30 listopada 2020

Once Upon a Time in Yogyakarta

Dwi Saputro

Indonezja

Sarjono to starszy człowiek, rolnik, od lat pracujący w Yogyakarcie. Film pokazuje proces uprawy ryżu, krok po kroku, od przygotowania pola do zbiorów. Sarjono uosabia tradycyjnego rolnika, których z czasem będzie coraz mniej.

The Brazilian Nut

Simone Giovine

Brazylia

“Dawno temu wojownik Oiromre chciał nakarmić naszych przodków. Usłyszał głos papugi i znalazł w tym miejscu orzech brazylijski. Po dziś dzień jest to nasze pożywienie.”

El Infierno

Raúl de la Fuente

Sierra Leone / Hiszpania

Chennu popełnij pierwsze przestępstwo w wieku piętnastu lat. Żył wtedy na ulicy. Tafił do piekła - więzienia na Pademba Road we Freetown. Rządzi tam Sillah. Jest to straszne miejsce. Chennu wyszedł po czterech latach. Teraz wraca tam ponownie.

Unbreakable

Jean-Luc Julien

Niemcy

Film pokazuje zmagania trzech nastolatków: uchodźcy z Afganistanu, chłopca z zespołem Downa oraz innego, wlaczącego z chorobą nowotworową. Wszyscy oni zapominają o swoich problemach, gdy próbują dotrzeć na szczyt ścianki w Heaven's Gate - hali wspinaczkowej w Monachium.

Of Blood and Piss

Julien Falardeau

Kanada

Krew i mocz to medytacja nad śmiercią z perspektywy złomowiska. Tu nie ma już życia, a z samochodów rozchodzi się zapach śmierci.

Zgłoś swój film do kolejnej edycji festiwalu:

Organizatorzy:

Dotacje:

   

Organizator:
Fundacja Cinema Art
ul. Puławska 61 / 02-595 Warszawa

Please publish modules in offcanvas position.