Najlepsze Niezależne Krótkie Filmy Świata
12. edycja / 26 Listopada - 2 Grudnia 2018
jun-slider
Najlepszy scenariusz „Le Soutien-Gorge”

Osoba nominowana / Nominee: Laurent Firode Reżyser / Director: Laurent Firode Francja / France

jun-slider
Najlepsza Reżyseria „The Servants”

Reżyser / Director: Marwan Khneisser Francja, Liban / France, Lebanon

jun-slider
Najlepszy Montaż „How to save your darling”

Osoba nominowana / Nominee: Leopoldo Caggiano Reżyser / Director: Leopoldo Caggiano Włochy / Italy

jun-slider
Najlepsze Zdjęcia „Watu Wote”

Osoba nominowana / Nominee: Felix Striegel Reżyser / Director: Katja Benrath Niemcy / Germany

jun-slider
Najlepsza Scenografia „Inside The Wardrobe”

DANS l’armoire / Inside the wardrobe [‘25] 2016 Osoba nominowana / Nominee: Michel Carmona Reżyser / Director: Sebastien Carfora Francja / France

jun-slider
Najlepsza Aktorka „On Time”

Osoba nominowana / Nominee: Inger Tudor Reżyser / Director: Xavier Burgin Stany Zjednoczone / USA

jun-slider
Najlepszy Aktor „Master of the class”

Osoba nominowana / Nominee: Sébastien Chassagne Reżyserzy / Directors: Hakim Zouhani Francja / France

jun-slider
Najlepsza Fabuła „Bus Story”

Reżyser / Director: Jorge Yudice Hiszpania / Spain

jun-slider
Najlepszy Dokument „Nie sądzić”

Reżyser / Director: Magdalena Lubańska, Pawlina Carlucci Sforza Polska / Poland

jun-slider
Najlepsza Animacja „A terrible Hullabaloo”

Reżyser / Director: Ben O’Connor Irlandia / Ireland

jun-slider
Najlepszy Film Polski „Ja i Mój tata”

Reżyser / Director: Aleksandra Pietrzak Polska / Poland

 

Najlepsza fabuła

 

Bus Story

Hiszpania

Jorge Yudice

 

Najlepsza reżyseria

 

The Servants

Francja

Marwan Khneisser

 

Najlepszy Film Polski

 

Ja i Mój tata

Polska

Aleksander Pietrzak

 

Najlepszy scenariusz

 

Le Soutien-Gorge

Francja

Laurent Firode

 

Najlepszy montaż

 

How to save your darling

Włochy

Leopoldo Caggiano

 

Najlepsza aktorka

 

On Time

Stany Zjednoczone

Xavier Burgin

 

Najlepszy aktor

 

Master of the class

Francja

Sébastien Chassagne

 

Najlepszy dokument

 

Nie Sądzić

Polska

Magdalena Lubańska, Pawlina Carlucci Sforza

 

Najlepsza animacja

 

A terrible Hullabaloo

Irlandja

Ben O’Connor

 

Najlepsza scenografia

 

Inside The Wardrobe

Francja

Michel Carmona

 

Najlepsze zdjęcia

 

Watu Wote

Niemcy

Felix Striegel

Zgłoś swój film do kolejnej edycji festiwalu:

Organizers:

Dotations:

   

Organizator:
Fundacja Cinema Art
ul. Puławska 61 / 02-595 Warszawa